Haberler
Hakkımızda
Şirket Profili
1996 yılından itibaren şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veren firmamızın misyonu yolcularına en iyi ve en kaliteli seyahat hizmetini vermektir. Hedefini "SİZLERLE VARIZ" sloganında saklı tutan Genç Turizm her zaman hizmette kalitenin öncüsü olmayı ilke edinmiştir.Ordunun tek yerli firması olan Genç Turizm filosunda bulunan yeni araçlarla konforlu yolcu taşımacılığı, yenilikçi hizmet anlayışı ilkeleriyle belirlediği değerlerini oluşturmuştur.
Misyonumuz
Konforlu, güvenli, hesaplı ve huzurlu yolcu taşımacılığında lider olmayı misyon edinmiş olan Genç Turizm, dinamik, çalışkan ve güler yüzlü personeli ile kaliteyi ilke edinen aynı zamanda hizmetinde koşulsuz yolcu memnuniyetiyle yaşamı kolaylaştırmayı hedeflemiştir. Kaynaklarımız ve gücümüzle hayata geçirdiğimiz beklenen kalitede güvenli ve avantajlı hizmet adımlarımızı ulusal boyutta sürdürmek , çalışanları ve yolcu potansiyeliyle sektörde değer yaratan öncü bir şirket olmak.
Vizyonumuz
“Sizlerle varız “ ilkemiz ve değerlerimizle tanımladığımız varoluş sebebimizi sürekli tutup yolcularımıza kaliteli, güvenli avantajlı yeni hizmetler sunmaktır.
Genç Turizm Tüm Hakları Saklıdır © 2009
Bu sayfa en iyi 1024 * 768 Çözünürlükde ve İnternet Explorer 7 ve üzeri tarayıcılarda görüntülenir Milkom Bilgisayar